Leshoj Lokalin me qera ne Emshir

Shitet nga: xxx 16 Tet 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj Lokalin me qera ne lagjen e Emshirit ( Kalabris ) Lokali gjindet perball kompleksit te banesave te Prishtina Starit.
Eshte shume I pershtatshem per ndonje veprimtari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim