Leshoj Me Qera Lokalin Ne Qender Te Prishtines

Shitet nga: lokal 16 Shk 08:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj Me Qera Lokalin ne Qender te Prishtines perkatesisht te Qafa
perball Western Unionit, Lokali ka 50m2 dhe 20m2 teras i pershtashem
per: Ordinanc, Kafeteri, Dyqan,Fast food, Sallon,Mishtore,zyre etj.
vetem me kontrat minimum 6muaj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim