Leshoj Me Qera Lokalin ne Dardani Prishtine

Shitet nga: Dardania 04 Shk 08:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj Me Qera Lokalin ne Qender te Prishtines Perkatesisht
ne Lagjen Dardania te Banesat e gjelberta gjindet perball shkolles
fillore ''Xhemajl Mustafa'' Lokali ka gjisej 180m2, uj, rrym, nxemje
qendrore, i gatshem per qfardo veprimtarie: Depo, Zyre, Shtypshkronje,
Qender private spitalore, Qerdhe, Call Center etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim