Leshoj Me Qera Lokalin ne Qender te Prishtines

Shitet nga: lokal. 08 Shk 08:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj Me Qera Lokalin ne Qender te Prishtines perkatesisht te Qafa
perball Western Unionit, Lokali ka 50m2 dhe 20m2 teras i pershtashem
per: Ordinanc, Kafeteri, Dyqan,Fast food, Sallon, Mishtore, zyre etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim