Leshoj dy lokale me qera - DARDANI

Shitet nga: krasniqi 08 Maj 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj dy lokale me qera ne dardani te kroi i bardh afer Postes, lokalet jan shum te pershtatshme per qfardo lloji te biznesit , për ma shum informata ju lutem lajmroni ne nr. 044 13 13 25
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim