Leshoj dy lokale me qera - Dardani

Shitet nga: krasniqi 10 Mar 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj dy lokale me qera te kroi i bardh - dardani , lokalet jan te pershtatshem per qfadro lloji te biznesit ,
Për informata më shum ju lutem lajmroni ne telefonin 044 131325
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim