Leshoj dy lokale me qera apo edhe shiten

Shitet nga: Nasuf 08 Nën 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoje dy lokale me qera apo edhe mund ti shes .
Njeri eshte ne katin perdhes ndersa tjetri ne katin e pare me hyrje te veqant.
Lokalet gjenden per ball me Kolegjin Fama dhe jane ne gjendje shum te mire dhe puna mund te filloje me njiher sepse jane ne gjendje shum te mire.
Lokalet mund te shifen ne cdo kohe.dhe te perdoren per cfsrdo vep....
Lokalet mund te shiten rdhe ndaras sepse kan nga nji sip 250m2 secili ashtu ka mundsi ti ndajm veq e veq apo ta ndajm edhe njerin ne dysh apo edhe me shum pjese por vetem vertet te intersuarit mund te marrin edhe info shtes,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim