Leshoj lokal me qera

Shitet nga: Agim 26 Mar 08:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj lokal me qera ne Prishtine perball qendres shendetsore Nr:4.Lokali ka 65m2 eshte modern ka kamera te siguris alarm dhe dy WC. Lokali eshte i pershtatshem per qdo lloj veprimtarie si CALL CENTER etj. e sidomos per veprimtari mjeksore sepse ka ne afersi prej 30 metra qendren mjeksore te lart permendur dhe 3 barnatore private dhe 1 laborator. Te interesuarit ju lutemi na kontaktoni ne 044 317 550
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim