Leshoj lokalin me Qira

Shitet nga: XX 13 Pri 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj lokalin me Qira ne lagjen Afrim Vitia Nr2
Lokali gjindet mbrapa Teatrit Kombetar te Kater Llullat afer ( Kep Bankes ).
Lokali eshte 25M2, eshte i pershtatshem per parukeri, zyre ka wc etj..

Numri kontaktues: 044592621
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim