Leshoj lokalin me qera 30m2

Shitet nga: Limon 29 Mar 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj lokalin me qera 30m katror ne rrugen Rrustem Statovci Prishtin kaptas me picerin Rona per me shum me kontaktoni ne nr e telit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim