Leshoj lokalin me qera ne Prishtine

Shitet nga: Fatbardh Kadriu 27 Mar 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj lokalin me qera rruga Bajram Bahtiri te gect..(afer shkolles Nazim Gafurri).
qmimi 150e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim