Leshoj lokalin me qera ne lagjen dardani (Mbi Ku..

Shitet nga: Luan Gashi 06 Shk 22:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj lokalin me qera ne lagjen dardani (Mbi Kurriz)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim