Leshoj lokalin me qera ne lagjen dardania mbi ku..

Shitet nga: Luan Gashi 06 Pri 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj lokalin me qera ne lagjen dardania mbi kurriz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim