Leshoj lokalin me qerane laxhen e spitalit (MATI1)

Shitet nga: fadil 11 Mar 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
leshoj lokalin me qera ne laxhen e spitalit (Mati1) lokali eshte i ri dhe ne nje pozit mjaft te mir 10m lafer rruges kryesore per info em te hollsishme tel 044240254
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim