Leshoj lokalin me qira

Shitet nga: amrush 09 Mar 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj.lokalin me qira.lokali i ka 170
metra katror.gjindet.per bal shkole
te mjeksis.kra me hote bacin ne .prishtin.
osht i pershtatsum per gjitha veprimtarit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim