Leshoj me qera lokalin ne qender prishtines

Shitet nga: ahmeti 06 Mar 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
leshoj me qera lokalin ne qender te prishtines te gjamia e llapit lokali ka 320m kati i perdhes ndersa kati i par ka 160m me mundsi marrje ndaras ose komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim