Leshoje Lokal 120m me qira per Zyre ne qender te..

Shitet nga: Buti 23 Mar 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoje hapesire 120m2 me Qira ne qender te prishtines perball muzeut te kosoves afer Gjimnazit Sami Frasheri Prishtine.
i pershtateshem per zyre ,Avokati, Noteri e shume veprimtari tjera
tel 044/49 165097 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim