Leshoje dy lokale me qera te kolegji fama

Shitet nga: Nasuf zejnunullahu 17 Tet 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoje me qera dy lokale te kolegji fama me nji sip 300 m2 secili. lokali i par gjindet perdhese ndesa tjetri lokal eshte ne katin e dyte.
Qmimi sipas marveshjes ,kohe zgjatjes, si dhe financat e pronarit te ardheshem( gjendja materiale).

lokalet mund te shihen per cdo dite nga ora 8 gjeri ne 22 .00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim