Leshoje lokal me qira

Shitet nga: Sh.Krasniqi 02 Mar 08:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoje dy lokale me qira lokali gjendet Kroi i Bardhe Dardani Prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim