Leshoje lokal me qira

Shitet nga: Sh.Krasniqi 19 Mar 08:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoje lokal me qira lokali gjendet Kroi i Bardhe Dardani Prishtine me siperfaqe 35 m2.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim