Leshojet Lokali Me qira Te Gjamia E Llapit Ne Ka..

Shitet nga: jeton 21 Shk 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lshohet lokali me qira ne katin 2 me siperfaqe 90 metra katror eshte e ndar 3 pjes e pershtatshem per kurse call center zyre ordinanc per me shum info nr tel 044637234
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim