Llustera

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: DOMI shpk 14 Shk 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ndriçime "DOMI"
Ndriçime moderne per shtepi,lokale...
Rruga per Podujevë (përball tregut te kafshëve)
Rr.Kodra e Trimave ,pn
Mob/vib : +37744353170
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim