Lokal te Kroi i Bardhe Qendra tregtare

Shitet nga: nadire 09 Maj 09:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
40 m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim