Lokal

Shitet nga: Pranvera Pashoja 22 Nën 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 500 EUR

Adresa: Bregu I Diellit
Sipërfaqe: 15.5 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali ka nje lokacion te pershtatshem.Eshte me se i gatshem per ushtrimin e shume bizneseve me ate qe ka hapesiren e ndare te kuzhines dhe pjesen tjeter te shtruar me pllaka te qeramikes. Para saj ka nje hapesire te madhe te gjelbrimit. Ka akses te shpejt ne rrugen B.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim