Lokal 100m2 ne Prishtine

Shitet nga: Erdogan 18 Sht 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet ose leshohet me qera lokali 100m2, dy kateshe i cili gjindet ne rrugen UCK afer Hotel Pandores,perkatesisht ne fund te rruges se "Kafeve te vogla " te semaforat . Cmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim