Lokal 1244m2 ne Arberi(Dragodan) te Five star!De..

Shitet nga: Delta 05 Pri 17:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ka hapsire te mjaftueshme,eshte i pershtatshem per shum veprimtari,ndodhet ne perdhes.Informata 045 588 135 ose 044 249 654(viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim