Lokal 141m2 me qera te sheshi "Nene Tereza".Delta

Shitet nga: Delta 11 Krr 17:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali eshte i pershtatshem per shume aktivitete.Ndodhet te sheshi ne qender,informata 045 588 135 ose 044 249 654(Viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim