Lokal 16m2 ....Në kompleksin Arberia C2/11

Shitet nga: Brahim 26 Mar 23:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika

Shitet lokali me spërfaqe 16m2 i cili gjendet në kompleksin banesor ” Arberia C2/11” hyrja 2,
me pamje nga rruga. Lokali i plotëson të gjitha standartet e parapara në ndërtim sipas ndërtuesit N.T.N “Tregtia” dhe mund të përdoret për të ushtruar biznes.

Njekosisht 4 ARI TRUALL NE HAJVALI, perball Pallatit te Drejtesise.

Bejm nderrimi me ndonje banese me Letra .

Për më shumë informata mund të kontaktoni me përsonin e autorizuar:

Në Kosovë:
Tel: +37744-458-233
ose me pronarin që gjendet në
Suedi në viber
Tel: +46704554515


Ju mirëpresum

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim