Lokal 20m2 me qera ne Ulpiane te Aleanca!Delta

Shitet nga: Delta 26 Mar 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Informata 045 588 135 ose 044 249 654(viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim