Lokal 250m2 ne qender te Prishtines,te Grandi

Shitet nga: a.p 24 Jan 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokal afarist 250m2 ne qender te Prishtines, perball Grandit.

Lokali ka edhe kuzhinen e paisur me te gjith inventarin modern, edhe me furre per pica..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim