Lokal 52m2 ne Prishtine

Shitet nga: gana 09 Pri 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet lokali afarist ne lagjen Dardanija ne Prishtine , 52m2 . Loali eshte me dokumentacion ne rregulle dhe i regjistruar ne Kataster (Fleteposedim). I pershtatshem per cdo lloj biznisi ( zyre,ordinanc kafe-bar etj) .

Çmimi sipase marrveshtjes.

Informatat ne tel. 045 440729
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim