Lokal 57m2.Ne qender,tek xhamia 4 Llulla. Ne kat..

Shitet nga: Landriti 12 Krr 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

82 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali eshte i pajisur me dokument katastral(Bartja ne kataster behet e menjehershme). Shitja e lokalit eshte pa ndermjetesim, direkt nga pronari. Lokali ka 57m2, disponon nxemje, 1 banjo. E pershtateshme per shume profesione. Qmimi eshte shume i arsyeshem.

Tel 049187188
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim