Lokal 70m2 ne qender te sheshi te Zanzi bar!Delta

Shitet nga: Delta 04 Gsh 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ka 70m2,eshte komplet i renovuar,i pershtatshem per shum veprimtari.Informata 045 588 135 ose 044 249 654(viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim