Lokal Afarist

Shitet nga: Sylejman 21 Pri 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Adresa: Ferizja
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet Lokali Afarist ne Rr."Ramadan Rexhepi " perballe spitalit te Ferizajt, 65m2, kati pare, 150 euro m2, ose nderrohet me banese ne Ferizaj 130m2 apo ne Prishtine 100 m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim