Lokal afarist , depo me qera ne Prishtine- Dodona

Shitet nga: lokali 03 Nën 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR   350 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali gjindet ne lagjen dodona ne kend dmth ka pamje ne dy rruge, eshte i pershtatshem per depo ose lokal afarist, me shume se 110m katror, cmim i volitshem, ma shume kontaktoni me emajl ose mobil 045 977766
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim