Lokal afarist, totalisht i rregulluar. Bregu i d..

Shitet nga: Adonis 07 Mar 09:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

420 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshohet lokali me qera ne gjendje shume te mire. Lokacioni ne bregun e diellit te posta e vogel , ne fillim te rruges kryesore per tek xhambazet.Lokali ka banjo te rregulluar dhe zyre te ndare. i pershtatshem per cdo veprimtari. Per 7 vite me rradhe ka operuar si Barnatore, per kete arsye eshte shum i paster. Lokali ka perafersisht 55 m2. dhe njekohesisht posedon oborr perpara.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim