Lokal afarist afer PTK

Shitet nga: Patundshmeri 03 Gsh 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

125 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokal afarist afer PTK
62 m2
Eshte i leshuar me qera 250 euro ne muaj

Çmimi 125000 euro

Patundshmeri
tel kontaktues: 045 878 777

Per te gjitha oferta tona shenoni numrin tone te telefonit 045 878 777 te fusha "Çfarë kërkon?"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim