Lokal afarist me sipërfaqe 60m2 kati Përdhes Ulp..

Shitet nga: Kosova Immobilien 27 Tet 09:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
SHitet ose Ipet me qira lokali afarist në lagjen Ulpian, (te qerdhja Fatosaj, mbrapa Hotel Bacit), me siperfaqe 60m2, kati perdhesë. Lokali gjendet buzë rruges. Lokali është mjaft i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme si për: depo, magazina, zyre, ordinanc etj.Qmimi: Qira 350€.
Qmimi: Shitje 110000.


+377/ 44245454 (VIBER)


044245454
038248165
kosovaimmobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim