Lokal afarist ne Prishtine

Shitet nga: Bekim 13 Gsh 23:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali gjindet ne Aktash ne Rr:Agim Ramadani me S-65 m2 dhe eshte duke punuar.gJENDET NGJIT ME e-EXTREM-PIZZAN.Qmimi shume i volitshem 130000 euro dhe shume pak i negociueshem.Me respekt Bekimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim