Lokal afarist ne Ulpiane prapa AAK

Shitet nga: Patundshmeri 03 Gsh 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet lokali afarist i vogel 24 metra katrore ne Ulpiane afer AAK (prapa nderteses se AAK ne largesi jo me shume se 100m). Lokali gjendet ne perdhese ne ndertesen e ish-oficereve te armates.

Lokali eshte i dhene me qera per kohe me te gjate

Mund te shendrrohet lehte ne garsonjere edhe per banim sepse ka nyje sasnitare qe funksionon

Me dokumente eshte krejtesisht ne rregull

Çmimi 30000 euro

Patundshmeri
tel kontaktues: 045 878 777

Per te gjitha oferta tona shenoni numrin tone te telefonit 045 878 777 te fusha "Çfarë kërkon?"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim