Lokal afarist ne shitje te PTK

Shitet nga: Patundshmeri 03 Gsh 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

145 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokal afarist ne shitje te PTK
96m2 i gatshem per pune ka qene i dhene me qera

Çmimi 145000 euro

Patundshmeri
tel kontaktues: 045 878 777

Per te gjitha oferta tona shenoni numrin tone te telefonit 045 878 777 te fusha "Çfarë kërkon?"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim