Lokal afarist

Shitet nga: Osman 16 Gsh 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

162 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokal afarist, 108 m², i Ri, me qera sipas ofertes serioze, shitja 1500 € per m² ose ndrrim me ndonje parcel banimi ne prishtin, ose shtepi private.
Ofertat serioze ju lutem vetem me email.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim