Lokal/banese 90m2 neUlpiane te shkolla Hasan Pri..

Shitet nga: DELTA 08 Krr 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

145 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shes lokal/banese 90m2 ne Ulpiane te shkolla Hasan Prishtina,eshte faktikisht banese por lehtesisht shendrrohet ne lokal si banesat e tjera,ndodhet ne perdhes.Ka pamje kah lindja kah rruga kryesore.Ka 4 njesi,dhome dite te madhe,kuzhine te vecante,dy dhoma gjumi,tarrace,shpajz,banje.Dokumentacioni komplet ne rregull,)Informata 045 588 135 ose 044 249 654(viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim