Lokal(call center)110m2 me qera ne qender!Delta

Shitet nga: Delta 04 Gsh 12:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Eshte e pershtatshme per shum veprimtari e kryesisht per call center,ka edhe dy wc.Informata 045 588 135 ose 044 249 654(viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim