Lokal i perpunuar FastFood ne Dardani-Kurriz te ..

Shitet nga: Nehat 26 Shk 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshohet me qira Fast Food i cili eshte duke punuar.
Lokali gjindet Perballe Shkolles Fillore " Xhemail Mustafa " dhe Bibliotekes se Prishtines.
Adresa e plote: Rr. Idriz Gjilani Pn.( ne ndertesen e gjelber te kurrizit, perballe hyrjes se shkolles fillore Xhemail Mustafa)
Cmimi eshte 200e dhe paguhet minimumi per 6 muaj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim