Lokal me Qera 45m2 + 50m2 podrum

Shitet nga: Enver 25 Shk 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Rr. Rrustem Hyseni ne kryqezim afer shtepis se Bajram Kelmendit Prishtine
nr tel: 044173160
Lokali leshohet per veprimtari te ndryshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim