Lokal me Qera ne Prishtine

Shitet nga: Enver Metaj 06 Pri 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokal me Qera ne Prishtine ...per me teper info ne tel: 045293474
Posedon Terase te madhe bashke me infrastrukture percjellse.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim