Lokal me Qera

Shitet nga: Luard Miftari 10 Pri 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali ipet me qera ne lagjen ulpiana D8 perball spitalit me pamje kah rruga kryosore, ish optika (kubati)
Lokali ka siperfaqe prej 50m2 i pershtateshem per ordinanc, laborator, optik etj,
Lokali mun te shfrytezohet ne tansi ose te ndahet per pritje te pacienteve edhe ordinanc,
Lokali ka dy banjo nje per personel dhe nje per pacient, dhe nje para banjo me nje lavaman, lokali esht i klimatizuar, esht edhe me sistem te alarmit, dhe ka reshetka per siguri.
Qmimi sipas marveshjes
Per info shtes 044-878-878
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim