Lokal me Qira 250 m2 te Shk.M. Sami Frasheri

Shitet nga: Agjencioni Prishtina City 06 Krr 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokal me Qira te Shk.M Sami Frasheri

Lokacioni: te Fura Saranda 2

Siperfaqe 250 m2

Kat 2

Posedon:

- Uj 24 or
- Rrym 24 or
- Nxemje
- 2 Banjo
- Parking

Çmimi 1200 Euro i diskutueshem

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim