Lokal me Qira ne Prishtine

Shitet nga: Fatmir 05 Mar 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jepi lokal me qira ne orlloviq komuna prishtines qmimi Sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim